Hakkımızda

Biz Kimiz

Astra Hukuk Bürosu

Astra Hukuk Bürosu genç ve dinamik bir ekibe sahip ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun avukatların çalıştığı bir hukuk bürosudur. Astra Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize çeşitli alanlarda yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Biliyoruz ki önleyici ve onarıcı bir hukuk hizmetini en yüksek standartlarda sunabilmek için, alanında uzman olmak, sürekli olarak araştırma yapmak, detaylara ve müvekkillerin ihtiyaçlarına önem verirken aynı zamanda hızlı olabilmek işimizin olmazsa olmaz unsurlarını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda, alanında uzman bir ekiple hızlı, doğru ve ekonomik bir hukuk hizmetini müvekkillerimize doğruluk, dürüstlük, sadakat, güvenilirlik ve profesyonellik unsurlarından hiçbir zaman ödün vermeden sunmaktayız.

Astra Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin ticari ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler bularak gerekli hukuki hizmet ve danışmanlıkları her olaya özel ve o müvekkilin gereksinimlerine göre sunmaya özen gösteriyoruz; bu sayede daha etkin ve faydalı bir sonuç yaratabileceğimize inanıyoruz.

Ticaret Hukuku
İnşaat Hukuku
İş Hukuku
Banka ve Finans Hukuku
Uzmanlığımız

Faaliyet Alanlarımız

Kaliteden ödün vermeden hızlı hukuki hizmet

Başlıca çalışma alanlarımız arasında ticari ve idari davalar, sermaye piyasası hukuku, bankacılık ve finans hukuku, inşaat hukuku, uluslararası tahkim, iş hukuku, gayrimenkul hukuku ve vergi hukuku yer almaktadır. Tüm faaliyet alanlarımıza aşağıdaki "Faaliyet Alanlarımız" butonundan ulaşabilirsiniz.

Avukatlarımız

Ekibimiz

Hukuki Destek

Sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.